Arama:

U Bolt Ölçüleri

Sıvı ve gaz geçen boruların montajı için kullanılan şekli U harfine benzeyen ve uçlarında vida dişi bulunan çinko kaplı cıvatalardır. Genelde sıvı ve gaz geçen boruların montajında kullanıldığından çinko kaplı olmasının sebebi paslanmaya karşı önlem almaktır. U bolt kelepçe boruları desteklemek amaçlı genelde endüstriyel alanlarda tercih edilmektedir. Destekleyeceği borunun çapına göre U Bolt kelepçe ölçüleri belirlenmektedir.

Boruların kanallara monte edilmesinde kullanılırken, sabitleme yerine kayar noktalarda kullanılması önerilmektedir.
Aşağıdaki birimleri U Bolt Kelepçe Ölçülerini ifade etmek için kullanılmaktadır.
ØD (mm), L, A, B, M
Ölçü birimi (mm) milimetredir.
U–bolt kelepçeler, tek parça halinde üretilmektedir. Farklı basınç değerleri altında U harfi şekli verilmektedir. Ayrıca hem yatay hem de dikey zeminlerdeki boruların sabitlenmesi amaçlıdır.

U Bolt Fiyatları

U Bolt Ölçüleri için, malzeme türü, anma çapı, iç aralığı, diş boyutları, iç yükseklik ve diş uzunluğu ölçülerinin bilinmesi gerekir. Diş ölçü birimi metrik olarak ifade edilir. M6-M24 aralığında çelik “Elektro Galvaniz” kaplı veya isteğe göre “Paslanmaz (INOX)” olarak da üretilmektedir. Farklı ölçülerde üretilen U Bolt fiyatları için de farklılık göstermektedir. Bolt kelepçe fiyatları için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.
Ayrıca firmamızda özel imalat U Bolt cıvata çeşitleri üretilmektedir. Bilgi ve fiyat almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.