Arama:

Saplama Fiyatları

 

Saplamalar, 10 ve katları olarak artan azalan, metreyi baz alan metrik denilen ölçüm standardı ile sınıflandırılmaktadır. M4-M100’e kadar çeşitli ölçü ve ebatlarda üretilmektedir. M ile saplamanın çapı ifade edilir. M4 olarak belirtilen gijon saplama 4 mm çapa sahip demektir. İsteğe göre özel saplama ölçüleri de üretilebilmektedir. Değişik çap ve uzunluklar olduğundan saplama fiyatları farklı olabilmektedir.

 

Metrik ölçüsünün artması saplama fiyatını da arttırmaktadır. Saplamaları birçok internet sitesinde online olarak satın alınabilmektedir. Firmamız tüm müşterilerimize istedikleri adet ve istedikleri gijon saplama ölçüsünde üretim yapılmaktadır. Üstelik 24 saat gibi bir sürede siparişleriniz hazır hale gelmektedir.

 

Her iki ucu dişli olan çeşitleri saplama cıvata standartları tebliğine uyumlu üretilmektedir. Diğer adı başsız cıvata olan saplama, baskı ve gerilim olan ortamlarda kullanılmaktadır. Her iki ucu dişli, ortası boşluklu veya tamamı dişli uzun çubuklar olarak üretilmektedir. İhtiyaca göre farklı tiplerde saplama çeşitleri üretilmekte olup buna göre farklı ücretlerde satışı yapılmaktadır.

 

Gijon saplama fiyatları konusunda daha detaylı bilgi almak ve özel ölçülerde üretim siparişi vermek için iletişim sayfamızdaki telefonlardan veya aşağıda yer alan iletişim formunu doldurup detaylı bilgi alabilirsiniz.