Arama:

İnox Gijon Saplama

Uçlarından itibaren diş açılmış, baş kısmı olmayan bağlantı elemanlarına saplama denir. Sıklıkla çıkarılıp takılan alanlarda tercih edilmektedir. Korozyona karşı paslanmaz gijon saplama üretimi de yapılmaktadır. Ortası boş ve paslanmaz malzemelerden üretilmektedir. Silindirik yüzeyin her iki ucuna veya tamamına aynı adım, profilde helisel kanallardan açılmaktadır. Belirli çap ve boy olmak üzere saplama standartları tebliğine uygun üretilmektedir. Talebe göre özel ölçülerde ve inox malzemeden imalat yapılmaktadır.

 

Gijon Saplama Kullanım Alanları

Çoğunlukla gerilim ve baskı altındaki alanlarda kullanılmaktadır. Bağlantı elemanlarından cıvata benzeri bir elemandır. Farklı kalınlık ve uzunlukta, yuvarlak metal silindirik parçalardır. Yoğun sökülüp takılan alanlarda kullanılmaktadır. Diğer adıyla gijon tij olan bu elemanlar aynı zamanda korozyona karşı özel çinkodan üretilmektedir.

Birçok kullanım alanı vardır. Bunlardan bazıları; prefabrik çelik konstrüksiyon yapı elemanlarının birleştirilmesinde, araç aksları, motor kapak bağlantıları ve asansör kabinleri gibi yüksek mukavemet gerektiren askı sistemleri gibi alanlarda bağlantı elemanları olarak kullanılmaktadır. Çoğunlukla ana parçada yer alan kör deliklere takılarak kullanılmaktadır. İç içe geçmiş yada farklı bir gövde üzerine eklenen parçaların bağlantısında tercih edilmektedir.

Saplama İmalatı

Dişli yapısından dolayı yüksek mukavemet gerektiren alanlar ve korozyon tehdidine karşı inox malzemeden imalatı yapılmaktadır. Ayrıca özel taleplere göre de saplama imalatı yapılmaktadır. Farklı ölçü, farklı malzemelerden imalat için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 

Gijon Saplama Fiyatları

Saplamalar farklı ölçü, ebatlarda ve tipte saplama cıvata standartları tebliğine uygun imalatı  yapılmaktadır. İhtiyaca göre özel farklı ölçü ve malzemelerden üretilebildiğinden paslanmaz gijon saplama fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Diğer saplama çeşitleri. Aks, Tam, Yarım Diş, Kimyasal, Kimyasal Cam Tipi, Donatı Vida Dişli, Metrik Dişli, Egsoz, Çift Taraflı Trifon, İki Ucu Dişli Kanepe Çekyat, İki Ucu Dişli, Yarım Dişli, Galvaniz Kaplamalı Tam Dişli(DIN975), Lak Kaplamalı Tam Dişli, Whitworth Tam Dişli Saplama Cıvata, İnoks Tam Dişli, Çelik Tam Diş Saplama, Pahlı Tam Dişli, Tam Dişli Kimyasal, Tam Dişli

Sorularınız için bizimle iletişim kurabilirsiniz.